Site-ul pe care tocmai navigaţi nu cred că mai are nevoie de o prezentare a secţiunilor, etc..

Înscrierea ca utilizator e foarte uşor de realizat şi în timp, pe măsură ce vom adăuga noi pagini, vom îmbogăţi conţinutul,, numărul celor care pot contribui la extinderea site-ului poate şi sperăm să crească. Aşteptăm iniţiative de la colegi, elevi şi alte persoane interesate.

Câteva detalii tehnice, pentru cei interesaţi. Este realizat cu ajutorului unui cms gratuit, Mojo Portal, folosind tehnologia asp.net. De aici şi unele limite impuse de funcţionalităţile lui, teme culori, etc., dar avantajele depăşesc cu mult neajunsurile. Ne referim aici în special la posibilitatea de a construi şi configura site-ul online, de a-i extinde funcţionalităţile, etc.